árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Villanyszerelő

Aktuális munkalehetőség

Még várjuk a jelentkezéseket!

Feladatok:

  • A villamos üzemfenntartás biztosítása

  • Elektromos és elektromechanikus műhelymunkák elvégzése, meghibásodott alkatrészek javítása

  • Elektromos berendezések ellenőrzése, karbantartása

ELvárások:

  • Szakirányú végzettség

  • Legalább három éves szakmai tapasztalat

  • Önálló hibakeresés és javítás, precíz és felelősségteljes munkavégzés csapatban is

Előny:

  • Szállodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy biztos háttérrel rendelkező cégnél

  • Személyzeti étkezés biztosítása

  • Munkába járás támogatása

  • Felkészült, segítőkész munkatársak

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u.

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél