árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Szállodai e-commerce manager

Aktuális munkalehetőség

Még várjuk a jelentkezéseket!

Feladatok:

  • a szálloda online értékesítési stratégiájának megvalósítása

  • a szálloda saját weboldala tartalmának karbantartása és időszakos funkcionalitásbeli fejlesztési javaslatok összeállítása

  • a szálloda online marketing kampányainak és email marketing tevékenységének menedzselése, külső ügynökségekkel kapcsolattartás; számonkérés, irányítás

  • az online közvetítői oldalak (OTA-k) kezelése, a területi képviselőkkel való kapcsolattartás

  • a szálloda közösségi média felületeinek menedzselése

  • heti/havi online értékesítési forgalmi statisztikák elkészítése

  • a szálloda egyéni értékesítésének online/offline koordinálása

elvárások:

  • szállodai online értékesítésben szerzett tapasztalat

  • naprakész számítógépes ismeretek (HostWare rendszer ismerete előny)

  • direkt értékesítési szemlélet

  • Google Analitika használatának ismerete

  • OTA admin felületek kezelésének ismerete
  • középszintű angol nyelvtudás

  • kitűnő kommunikáció és szervezőképesség

  • proaktív szemlélet

  • precíz munkavégzés

  • csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás

amit ajánlunk:

  • változatos feladatokkal teli munka

  • fiatal csapat

  • korrekt bérezés és motivációs rendszer

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u.

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél