árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. 57 Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Online marketing manager

Ez a pozíciónk jelenleg nem aktuális.

Amennyiben szeretne értesítést kapni, küldje el önéletrajzát adatbázisunkba és üresedés esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Amiben számítunk Rád:

  • online marketing stratégia kidolgozása és megvalósítása

  • weboldalak kezelése (weboldal szerkesztés, szövegírás, tartalom feltöltés) és időszakos funkcionalitásbeli fejlesztési javaslatok összeállítása

  • online marketing kampányok és email marketing tevékenységek menedzselése

  • kapcsolattartás ügynökségekkel, irányítás, ellenőrzés

  • közösségi média felületek menedzselése

  • heti/havi online statisztikák elkészítése

Úgy gondoljuk, a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, hogy rendelkezz:

  • online marketing területen szerzett tapasztalattal – lehetőség szerint szállodai és/vagy turisztikai területen

  • naprakész számítógépes ismeretekkel

  • Google Analitika használatának ismeretével · kitűnő kommunikációs és szervezőképességgel
  • középszintű angol nyelvtudással

  • proaktív szemlélettel

  • munkádat precízen, csapatszellemben végezd, kreatívan és gyorsan gondolkozz, reagálj

Előnyt jelenthet a HostWare rendszer és szállodai online szállásközvetítő oldalak kezelésének ismerete.

Amire számíthatsz:

  • változatos feladatokkal teli munka

  • fiatal csapat

  • korrekt bérezés és motivációs rendszer

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@whitehotel.hu címre. Ne felejtsd el megjelölni bérigényedet - akár nettóban, ha úgy könnyebb, de jelezd, hogy az összeg hogyan értendő (nettó/bruttó).

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u. 57

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél