árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. 57. Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Londíner

Aktuális munkalehetőség

Még várjuk a jelentkezéseket!

Feladatok:

  • Az érkező és utazó vendégek csomagjainak hordása és megőrzése, egyik szobából a másikba történő áthelyezése

  • Telefonhívások kezelése, átirányítása a megfelelő részlegekhez

  • Házon belüli és házon kívüli megbízások teljesítése, a szállodai részlegek munkájának támogatása (eseti műszaki segítségnyújtás, konferencia terem és lobby rendezése)

  • A szobai bekészítésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése

  • Kerékpárok kiadása, az ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése

  • A Recepciósok munkájának támogatása, statisztikák/kimutatások készítése a számukra

ELvárások:

  • Német és/vagy angol nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete

  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vendégorientált hozzáállás

  • Erős csapatjátékos szellem

  • Nyitott, pozitív attitűd

Előny:

  • Szállodai tapasztalat

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem + munkába járás térítése

  • Személyzeti étkezés biztosítása

  • Hosszú távú, megbízható munkahely

  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u. 57.

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél