árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Intézményi takarító és kisegítő

Ez a pozíciónk jelenleg nem aktuális.

Amennyiben szeretne értesítést kapni, küldje el önéletrajzát adatbázisunkba és üresedés esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Feladatok:

  • Szobák takarítása

  • Szobatextil kezelése

  • Szobai bekészítések intézése
  • Részvétel a nagytakarítási munkákban

  • Közösségi területek takarítása és tisztán tartása

ELvárások:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégezés

  • Udvarias, vendégcentrikus magatartás

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos  munkahelyi légkör

  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u.

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél