árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. 57. Útvonaltervezés

Recepció: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

HR Munkatárs

Ez a pozíciónk jelenleg nem aktuális.

Amennyiben szeretne értesítést kapni, küldje el önéletrajzát adatbázisunkba és üresedés esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Feladatok:

  • Munkavállalók felvételével – kilépésével kapcsolatos dokumentumok elkészítése

  • Bérszámfejtés teljes körű támogatása

  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé

  • Munkajogi szabályok ismerete és betartása
  • Munkavállalókra vonatkozó adatvédelmi szabályok megfelelő alkalmazása

  • Belső szabályzatok elkészítésében való részvétel

  • Toborzásban, kiválasztásban való részvétel

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

  • Munkavédelmi, tűzvédelmi

ELvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat

  • Microsoft Office Excel magas szintű ismerete

  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Bizalmas információk kezelésének képessége

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzésre való képesség

  • Elhivatottság, megbízhatóság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség

Előny:

  • Bérügyintéző szakképesítés

  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

  • Novitax Bérszámfejtő program ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható, kiszámítható munkahely

  • Magas fokú szakmai fejlődési lehetőség

  • Barátságos munkahelyi légkör

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u. 57.

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél