árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. 57. Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Gyermek- és sport animátor

Aktuális munkalehetőség

Még várjuk a jelentkezéseket!

Alkalmi munka előzetes időpont-egyeztetés alapján, alkalmi munkavállalói bejelentéssel.

Feladatok:

  • felnőtt animáció szervezése, lebonyolítása

  • sportprogramok szervezése, lebonyolítása

  • részvétel show műsorokban, vetélkedőkben

  • gyermekprogramok szervezése, lebonyolítása

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • dolgoztál már animátor munkakörben, vagy még nem, de szeretnéd magad kipróbálni

  • szereted a kihívásokat, nyitott vagy és nem félsz az újdonságoktól

  • képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni

  • irányító szerepet tudsz vállalni
  • kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és konfliktus kezelő képességekkel rendelkezel

  • türelmes vagy

  • kiemelkedő felelősségtudatú, határozott, érett személyiségnek tartod magad

  • legalább egy idegen nyelven stabil a nyelvtudásod (angol vagy német)

Nem feltétel, de előnyt jelent ha:

  • pedagógiai, pszichológai ismeretekkel rendelkezel tanulmányaidból adódóan

  • sport képzettséget szereztél

  • gólyatáborban voltál már szervező vagy mentor

  • van hasonló jellegű tapasztalatod

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u. 57.

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél