árkalkulációonline foglalás

H-2481 Velence, Béke u. 57 Útvonaltervezés

Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971 | reservation@velencespa.com

Online foglalás

Éttermi hostess

Ez a pozíciónk jelenleg nem aktuális.

Amennyiben szeretne értesítést kapni, küldje el önéletrajzát adatbázisunkba és üresedés esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Feladatok:

  • Vendégeink fogadása, regisztrálása és tájékoztatása

ELvárások:

  • Osztott munkaidő miatt szállodánkhoz közeli lakhely

  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Udvarias, vendégcentrikus magatartás

  • Jó problémamegoldó készség

  • Megbízhatóság

  • Elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség  (igény szerint alkalmi munkavállalásra is van lehetőség)

  • Versenyképes bér

  • Barátságos munkahelyi légkör

  • Családias légkör

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el hozzánk jelentkezését vagy érdeklődjön kollégáinknál a +36 22 589 940-es telefonszámon!

Kapcsolat

Cím: H-2481 Velence, Béke u. 57

tel.: Hotel: +36 22 589 900 | SPA: +36 22 589 971

email: reservation@velencespa.com

Hírlevél